دسته
لینکستان
دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 6214
تعداد نوشته ها : 72
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
GraphistThem266

عاشقانه های جنسی دوران نامزدی

رابطه جنسی داشتن در دوران نامزدی، خطرات زیادی دارد‎

 

یکی از ویژگی های اصلی دوران نامزدی شناختکامل طرفین از یکدیگر در همه موارد و به خصوص مسائل جنسی است. اما باید بدانید که قوانین رابطه جنسی در دوران نامزدی چیست.

 

رابطه جنسی در دوران نامزدی

بسیاری از زوجهای جوان به دلیل عدم آشناییو در پاره ای از موارد نبود آگاهی کافی درباره نحوه برخورد با روابط عاطفیو زناشویی بین همسران ، با مشکلاتی مواجه هستند، که متاسفانه این مشکلات در برخی از موارد تبدیل به بحران های خانوادگی می گرد که آثار آن در معضلاتی همچون افزایش آمار طلاق در جامعه ، تنوع طلبی جنسی و.... قابل مشاهده می باشد . 

 فروش کاندوم

برای اغلب افراد که در دوران نامزدی به سرمی برند، یک سوال جدی مطرح است : چقدر اجازه داریم به هم نزدیک شویم؟در این دوران باید مثل زن و شوهرها رفتار کنیم یا مثل دوست یا غریبه؟

 

حد و مرز نگه داشتن در دوره نامزدی کار خیلی سختی است. از یک طرف علاقه شدید و میل به کشف کردن یکدیگر شما را به سمت هم جذب می کند و از سوی دیگر، هنوز درباره آینده مشترکتان تردید دارید ونمی دانید که آیا این نامزدی به زندگی زیر یک سقف ختم خواهد شد یا نه.

دسته ها : مسائل جنسی - زناشویی کاندوم - جنسی دانستنی های جنسی
سه شنبه سیزدهم 4 1396

آموزش رابطه جنسی

رابطه­ جنسی والدینی که بچه ­ها را کنار خودشان می ­خوابانند معمولا دچار اختلال می­ شود‎

 

وقتی بچه دار می شوید دچار مشکلات فراوانیبرای برقراری رابطه جنسی خواهید شد و از ترس حضور فرزند در کنارتان، برقراری رابطه جنسی با سردی و بی میلی همراه خواهد شد. توصیه هایی در این زمینه به والدین داریم.

 خرید کاندوم آنلاین

رابطه­ جنسی پدر و مادرهایی که بچه ­هایشان را کنار خودشان می ­خوابانند معمولا دچار اختلال می­ شود و آنها سردرگم هستند که چطور باید این مسئله را حل کنند. گاهی اوقات پدر و مادرها در این بین ضربه می خورند و بیشتر مواقع مراقبت جنسی کودک به خطر می ­افتد.دکتر علی شیخ الاسلامی در این باره توضیح می‌دهد.

  

پدر و مادرهایی که بچه‌های کوچک­شان را کنار خودشان می‌خوابانند از نظر رابطه جنسی دچار اختلال می‌شوند؟


دسته ها : مسائل جنسی - زناشویی کاندوم - جنسی دانستنی های جنسی
جمعه نهم 4 1396

افزایش منی

شایع‌ترین دلیل تغییر رنگ مایع منی ابتلا به یک عفونت است‎

 

شایع‌ترین دلیل تغییر رنگ مایع منی ابتلا به یک عفونت است. اگر به همراه مایع منی زرد رنگ بوی بدی نیز حس می کنید، احتمال ابتلا به عفونت بالا است

 خرید کاندوم اینترنتی

نشانه های سلامت و یا عفونی بودن منی 

مایع منی هنگامی که به رنگ سفید باشد، سالم در نظر گرفته می شود. البته اگر اندکی به رنگ زرد نیز تمایل داشته باشد، جای نگرانی نیست. با این وجود، اگر با رنگ های زرد یا سبز مواجه هستید، مراجعه به پزشک توصیه می شود، زیرا این شرایط به طور معمول از یک عفونت جدی، به ویژه زمانی که با نشانه هایی دیگر همراهی می شود، حکایت دارد.

  

چرا رنگ مایع منی من زرد است؟ 

در شرایطی که گاه گاهی تغییر رنگ جزئی می تواند در رنگ مایع منی رخ دهد، اما تغییر رنگ ناگهانی، به ویژه زمانی که بابوی بد یا نشانه های دیگر همراه است را نباید نادیده گرفته شود.

 

رنگ مایع منی باید سفید یا تا حدودی خاکستری باشد، که این شرایط بیشتر ناشی از وجود پروتئین ها در ترشحات است. اما دلایل زیر می توانند به زرد رنگ شدن رنگ این مایع منجر شوند:

سه شنبه ششم 4 1396

انواع رابطه جنسی

تفاوت با جنس مخالف در رابطه جنسی مثل سفر به یک جزیره ناشناخته، جذاب و اسرارآمیز است‎

 

همیشه هم برای زنان و هم برای مردان، تفاوت با جنس مخالفشان در رابطه جنسی مثل سفر به یک جزیره ناشناخته، هم جذاب و هم اسرارآمیز بوده است. احتمالا اولین چیزی که نوجوانان در این موردمی فهمند و آن را برای دوستانشان تعریف می کنند، همان تفاوت معروف چشمی بودن مردان و گوشی بودن زنان است. البته آن ها به جای لغت ممنوعه تحری، معمولا اصطلاح هیای عاشق شدن مردان با چشم و عاشق شدن زنان با گوش را به کار می برند.

البته الان اوضاع فرق کرده است. با گسترش تکنولوژی هایارتباطی، اغلب نوجوانان تفاوت های جنسیتی بیشتری را می دانند. البته همین تکنولوژی های ارتباطی باعث شده متن های غیرعلمی جایگزین خرافه های قدیمی درمورد زن و مرد شوند. در این مطلب چند تفاوت مهم و مبتنی بر یافته های علمیرا برمی شمریم. تفاوت هایی که دانستنشان از بروز بسیاری از مشکلات زیر رختخواب همسران، مخصوصا همسران جوان پیشگیری می کند.
خرید آنلاین کاندوم

قبل از این که تفاوت های جنسی در رابطه جنسی را بگوییم، بد نیست مراحلی را که زنان و مردان در یک رابطه جنسی تجربه می کنند بدانیم. چرخه واکنش های جنسی مرد و زن را می توان به چهار مرحله تقسیم کرد: تحریک، برانگیختگی جنسی، اوج لذت جنسی (ارگاسم) و مرحله آرامش.
دسته ها : مسائل جنسی - زناشویی کاندوم - جنسی دانستنی های جنسی
يکشنبه چهارم 4 1396

آموزش رابطه جنسی

قبل از رابطه جنسی، از خوردن داروهایی همچون آنتی هیستامین خودداری کنید‎

 

حتی افرادی که در رابطه جنسی خود تجربیات موفقی دارند نیز ممکن است قبل از انجام آن دچار اشتباهاتی شوند. برخی از این اشتباهات منجر می‌شود رابطه خوبی با همسرتان نداشته باشید. در این مقاله قصد داریم به این موضوع بپردازیم.

 فروش محصولات زناشویی

خوردن آنتی هیستامین:

آنتی هیستامین‌ها می‌توانند احتقان بینی را کمتر کند. با اینحال استفاده از این دارو می‌تواند سایر قسمت‌های بدن بهخصوص واژن را خشک کند. در این حالت رابطه جنسی راحتی نخواهید داشت. پس به یاد داشته باشید که قبل از رابطه جنسی، از خوردن داروهایی همچون آنتی هیستامین خودداری کنید.

 

مصرف غذاهای تند:

غذا نیز می‌تواند بر روی بوی واژن تاثیر بگذارد. غذاهای بسیار تند باعث ایجاد گاز و نفخ معده خواهد شد. بنابراین قبل از رابطه جنسی از مصرف غذاهای تند پرهیز کنید.

شنبه سوم 4 1396

درمان اختلال نعوظ

اختلال نعوظ می تواند به دلیل کمبود ویتامین باشد

 

اختلال نعوظ مشکلی است که مردان زیادی در دنیا از آن رنج می برند. اختلال نعوظ می تواند به دلیل کمبود ویتامین باشد.

 

تاثیر ویتامین D بر اختلال نعوظ 

فقدان میزان کافی ویتامین آفتاب ممکن است چراغ بازی اتاق خوابتان را خاموش کند. تحقیقاتی که در ایتالیا انجام شده نشان می دهد که، سطح پایین ویتامین D می تواند احتمال اختلال نعوظ را افزایش دهد.

 فروشگاه کاندوم

زمانی که محققان، 143 مردی که درجات مختلفاختلال نعوظ داشتند را مورد آزمایش قرار داند، دریافتند که تقریبا نیمی ازآنها کمبود ویتامین D داشته اند و فقط یک پنجم آن ها سطح مطلوبی از مواد مغذی داشته اند. علاوه بر این، مردانی که دچار اختلال نعوظ شدید بودند، نسبت به مردانی که در شرایط خفیف تری قرار داشتند، حدود 24 درصد سطح ویتامین D در بدنشان کمتر بوده است.

 

جمعه دوم 4 1396

خرید کاندوم

برای آموزش روش‌های پیشگیری از بارداری، استفاده از مثال‌ها و مصادیق مناسب، فهممطلب را آسان‌تر می‌کند. پس بحث را با یک مثال شروع می‌کنیم. برای مثال زنو شوهر جوان و تازه‌ ازدواج‌ کرده‌ای را در نظر بگیرید که قصد دارند تا بهبود و تثبیت شرایط تحصیلی، شغلی و اقتصادی ‌شان، برای مدتی (مثلا برای سهسال) بچه‌دار شدن را به تاخیر بیندازند، دو پیشنهاد برای آنها وجود دارد...

اگرآقا تمایل دارند در پیشگیری مشارکت کنند، کاندوم گزینه مناسبی است و اگر خانم تصمیم دارند این مسوولیت را عهده‌دار شوند دو راه وجود دارد: قرص‌های ترکیبی و آمپول‌های یک‌ماهه. اما پس از طرح این مساله احتمالا برای خانم هاو آقایان سوال‌هایی پیش می‌آید.احتمال بچه ‌دار شدن در کدام روش کمتر است؟اگر خانم جلوگیری کند بهتر است یا آقا؟

معمولاروش‌های زنانه، اگر به درستی استفاده شوند، موثرترند.هم آمپول‌ و هم قرص، اثر بخشی یکسان (حدود 99 درصد) دارند. این نکته حاثز اهمیت است که زمانی کهآمپول تزریق می‌شود، باید روز 27 تا 33 سیکل جنسی باشد.

قطعاعدم رعایت این قاعده ضریب شکست را بالا می‌برد. قرص‌ها هم مرتبا هر شب باید استفاده شود و فاصله یک هفته‌ای بین آنها (زمان قاعدگی) باید رعایت شود. اگر فکر می‌کنید فراموشکار هستید، از تزریق آمپول که برای یک ماه، کارپیشگیری را انجام می‌دهد بهره بگیرید اما در مورد کاندوم، به شرط استفاده صحیح حدود 97 درصد موفقیت خواهید داشت. کاندوم یک مزیت دیگر هم دارد.

اماپیشگیری دوگانه، هم از بارداری و هم از بیماری‌های جنسی قابل انتقال به عمل می‌آورد؛ چون ممکن است هر کدام از شما با التهاب یا عفونت دستگاه تناسلی مواجه شوید و بهتر است در طول درمان از انتقال مشکل پیشگیری کنید.

گفته می شود کاندوم روش مطمئنی نیست و بعضی‌ها با وجود استفاده از آن باردار می‌شوند.این گفته حقیقت دارد؟


خیلی ‌ها سال ‌هاست با این روش از بارداری پیشگیری می‌کنند اما برای استفاده حتما این نکات را باید رعایت کنید:

کاندومباید حتما قبل از استفاده بررسی شود.اگر روی پاکت آن تاریخ انقضا ندارد یاتاریخ گذشته است استفاده نکنید.اگر پس از باز کردن،دیدید که بیش از حد خشکیا نرم یا پودری است،استفاده نکنید. اگر احتمال دادید با سطح ناهموار ناخن،موجب پارگی آن شده‌اید، نباید استفاده‌اش کنید.

باهمه اینها اگر امکان مقاربت مثبت وجود دارد، چه شما کاندوم را درست استفاده نکرده‌اید و چه خانم قرص را فراموش کرده‌اند، باید حتما از روش اورژانس پیشگیری از بارداری یعنی قرص لونورژسترول استفاده کنید. این دارو را بدون نسخه می‌توانید تهیه کنید و خانم دو عدد را با هم و یا یک عدد را بلافاصله و قرص دوم را 12 ساعت بعد بخورند. این قرص تا 72 ساعت بعد از مقاربت مشکوک به بارداری و تا حتی 120 ساعت بعد از آن کارآمد است.


منبع:salamat.com

دسته ها : مسائل جنسی - زناشویی کاندوم
پنج شنبه اول 4 1396
X